O nás

Rozváděče Vsetín, s.r.o. je česká firma, která navazuje na tradici elektrotechnické výroby ve Vsetíně a především se zabývá dodávkami výtahových rozvaděčů a elektropříslušenství pro výtahy.

Dne 1.10.2011 byl dokončen proces odkoupení know-how v oblasti výtahové techniky od firmy Mezservis a.s. Tímto dnem přebírá veškeré aktivity a závazky v oblasti výtahové techniky firma Rozváděče Vsetín, s.r.o. Jsme členy Unie výtahového průmyslu České republiky.

Dalšími našimi obory činnosti jsou výroba rozvaděčů NN dle dodané dokumentace a distribuce produktů Control Techniques.

Čím se zabýváme

Našim primárním oborem je výtahová technika, kde se specializujeme na výtahové rozváděče, řídící systémy a doplňkové komponenty jako jsou displeje, přivolávače, kabinové tabla a jiné.Našim druhým oborem je oblast výroby rozváděčů nízkého napětí, kde aktivně rozvíjíme naše působení.

Našim cílem v oblasti výtahové techniky jsou komplexní služby v oblasti elektrovýzbroje pro výtahy. Chtěli bychom všem našim zákazníkům nabídnout výtahové rozvaděče a příslušenství „šité na míru“ dle jejich zadání , vytvořit typový výtahový rozvaděč pro danou aplikaci každého zákazníka a tím i snížit u těchto rozvaděčů ceny.

Nustále také pracujeme na vývoji nových výtahových komponentů a systémů.

Projektujeme a vyrábíme ovšem rozváděče pro všechny typy výtahů.

V oblasti výroby rozvaděčů NN hledáme další zákazníky pro rozšíření a stabilizaci naší výroby.

Jsme zapojeni do systému sdruženého plnění s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM a.s. pod klientským číslem F00160485.

Certifikace

Naši zákazníci

Novinky

Nový typ tabel s podsvícením

Nový typ tabel s podsvícením

Do nabídky jsme přidali tabla s bočním podsvícením.
Barevný displej RV-D04

Barevný displej RV-D04

Vyvinuli jsme pro vás nový sedmipalcový barvený displej s integrovaným hlásičem pater. Konfigurovatelný na míru a podle požadavků zákazníka. Více…